HAKKIMIZDA
Antre Studio ticari ve bireysel mekanlar için yenilikçi tasarım çözümleri sunan tam hizmetli bir iç ve dış mekan tasarım firmasıdır. Tasarımlarımızda yeni ve büyüyen ihtiyaçları karşılamak için daha iyi çözümler sunmaya çabalayarak, müşterilerimize eksiksiz ve kapsamlı hizmetler yelpazesi sunmamızı sağlayan şirket içi çok disiplinli bir ekip geliştirdik. Ekibimiz, geniş bir tasarım ve proje yönetimi bilgisine sahip tutkulu, kendini işine adamış profesyonellerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin vizyonlarını, belirli amaç ve hedeflerini karşılayan dinamik, verimli ortamlara dönüştürmek için onlara yakın bir şekilde çalışıyoruz.


MİSYONUMUZ
Temel inancımız, tasarımın insanlarla ilgili olması gerektiğidir. Biçim, işlev ve kullanıcı ile çevre arasındaki bağlantıyı dikkate alıyoruz. Bir mekan tasarlarken kendimize içindeki mekan ve ürünler yenilikçi bir şekilde katkı sağlayacak mı diye sorarız.Mekanı kullanışlı, estetik ve uzun ömürlü hale getiriyor mu? Ortam, müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılarken son kullanıcı için deneyimi nasıl geliştirecek? Misyonumuz son kullanıcı deneyimini iyileştiren ve insanlara çevrelerinde olumlu bir değişiklik yapma konusunda ilham veren işlevsel, çekici alanlar yaratmaktır.
ABOUT US
Antre Studio is a full-service indoor and outdoor design firm that offers innovative Solutions for commercial and individual spaces. We have developed an in-house multidisciplinary team that enables us to provide complete and comprehensive Solutions with a large spectrum to the new and ever expanding needs of our clients. Our team consists of passionate, dedicated professionals with a broad knovvledge of design and project management. We work closely vvith each client to transform their Vision into dynamic and productive environments that meet their specific goals and objectives.


OUR MISSION
Our core belief is that design should be about people. We çare about the connection between form, function, user and environment. When designing a space, we ask ourselves if the products in it will contribute to the space innovatively and make it aesthetic and long-lasting? How will the environment enhance the experience of the end user vvhile meeting the client s needs and goals? Our mission is to improve the end user experience and to create functional and attractive spaces that inspire people to engage in positive change in their environment.
;